Kategorie

  • Brak kategorii

Tęsknię za ciepłem

Pewnie z tej tęsknoty zabrałam się za porządkowanie zdjęć. Znalazłam sporo, ale nie mam dzisiaj tyle natchnienia, żeby wszystko poprzerzucać gdzieś skąd będę mogła je podlinkować.

Dzisiaj z cyklu małych podróży – kilka zdjęć z lasu :) tuż pod nosem czyli: Lasek Bielański

nawet woda się znalazła

Jak nie na dół to może popatrzeć do góry

Jak się napatrzyłam na dół i do góry to zaczęłam się zastanawiać dlaczego zawsze robię rzeczy całkiem skrajne. Było więc jeszcze wiele zdjęć mojego dziecka, w różnych pozach ( głowa do dołu, głowa do góry, noga do dołu i noga do góry :D, w podskokach, przysiadach, lotach i gwiazdach, ale to nie blog o sportowych wyczynach mojego dziecka ;))
Dlatego w dzisiejszym odcinku podróżniczo ograniczam się do lasu w mieście i zaczynam tęsknić za kolejną wycieczką. Muszę tylko zrobić tak, żebym miała na to czas.
A w czasach szkolnych kiedy wychodziliśmy ze szkoły na lekcję w-f biegać do owego lasku nigdy nam się nie chciało. Ależ to była głupota. zamiast się cieszyć tym, że mieszkając w dużym mieście mamy pod nosem taki rarytas i możemy się poczuć jak na wakacjach :)

a najlepiej idąc patrzeć na ścieżkę

na koniec widok z balkonu domu rodzinnego

I rzeczywiście nie trzeba jechać daleko, wystarczyło iść na spacer 15 min od domu moich rodziców.

Już się nie mogę doczekać kiedy wyciągnę aparat znowu, a tymczasem naszykuje trochę zdjęć z okolicy w której mieszkam obecnie :D .

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>