Kategorie

  • Brak kategorii

Znowu mróz

Miałam już nadzieję, że zima odchodzi na dobre, a tymczasem dzisiaj rano znowu musiałam skrobać szybę, żeby móc wyjechać spod domu. Nie miałam rękawiczek, więc do samochodu wsiadłam ze zgrabiałymi dłońmi. Koszmarne uczucie do tego kierownica również lodowata. Za to droga do pracy o wiele przyjemniejsza. Widno jest i można się trochę porozglądać. Słoneczko bardzo ładnie odbijało się w Wiśle a ja jadąc myślałam sobie jak dużo pięknych zdjęć mogłabym dzisiaj zrobić. Oczywiście gdybym miała przy sobie aparacik i dysponowała czasem wolnym. Już nie mogę się doczekać cieplejszych dni aby zrealizować plany lokalnych podróży z aparatem. W końcu wybór kategorii do czegoś zobowiązuje.

Jeśli chodzi o powstawanie strony to mam już projekt, który wisi na serwerze testowym i nawet coś tam można kliknąć. Obecnie z tego co się orientuję powstają chyba podstrony. Pewnie niedługo czeka nas kolejne spotkanko omawiające postępy prac i chyba będziemy musieli się określić już konkretniej co i jak ma działać. Zaczynam się już denerwować działaniami promocyjno-marketingowymi. To dla mnie czarna magia :). A przecież, żeby ktokolwiek do nas trafił trzeba taką robotę wykonać. Przyznam się, że pomału zaczyna mnie nawiedzać bezsenność, bo leże i myślę, i myślę i dochodzę do wniosku, że się na promowaniu portali nic a nic nie znam. Właściwie to nie dochodzę do wniosku, co ja za głupoty piszę? Ja to wiem, że się nie znam :). Właśnie zaczynam szukać pomocy wśród znajomych. Kto czyta niech trzyma kciuki, może jakoś się uda :)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>