Kategorie

  • Brak kategorii

Wydobyłam aparat

Dzisiaj rano o mało nie skakałam z radości. Gdy wstałam i wyjrzałam przez okno oczom moim ukazały się samochody, które nie były zmrożone. Szybki całkiem przezierne. Niesamowite! Czyżby zaklinanie coś dało? Na pewno odszedł mróz poniżej 10 st C. Dzisiaj w dzień było nawet + 2. Zabrałam wiec aparat i poszłam zrobić kilka zimowych zdjęć, żeby było co porównywać jak w końcu nadejdzie wiosna :)

Na pierwszy ogień dowód, że zdjęcia robione w centrum miasta niemal. Nie wzięłam dzisiaj tele a Pałac Kultury widać.


Niestety nie dopatrzyłam się jeszcze na drzewach czy krzakach żadnych symptomów zwiastujących pojawienie się zielonych listków.

Przyznam, że ręce mi zmarzły i nie narobiłam tych zdjęć nie wiadomo ile. Coś ok 30 zdaje się, ale to już pozytywnie, że w ogóle udało się wyjść i utrzymać aparat w rękach bez rękawiczek, tyle czasu, aleby zrobić te 30 zdjęć. Teraz już musi być coraz lepiej i coraz cieplaj. W końcu we wtorek będzie już marzec. I coraz bliżej do ciepełka.
Dzisiaj moje dziecko wraca z ferii i znowu zacznie się codzienny kołowrotek.
Jeśli chodzi o sprawy firmowe, to na razie przestój. Czekam nadal na kolejne kroki przy tworzeniu naszej strony. Czeka i czekam, ale się doczekam. Trzeba być dobrej myśli i szukać pozytywów. Po takim czasie to już będzie musiało być wszystko dopracowane do granic :D

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>